Bernie Ecclestone. (TOM GANDOLFINI)

Pikka aega vormel-1 sarja kureerinud Bernie Ecclestone ütles Šveitsi väljaandele Blick, et talle ei tulnud hiljutisel Monaco etapil Ferrari piloodi Kimi Räikköneniga juhtunu üllatusena.

Räikkönen võitis Monacos küll esimest korda pärast 2008. aastat vormel-1 etapi kvalifikatsiooni, aga võistlussõidus suutis tiimikaaslane Sebastian Vettel temast tänu boksipeatusele mööduda.

"Vaatasin Monaco sõitu koos külalistega ja ütlesin neile kohe, et Räikköneni esikoht ei jää püsima. See oli ilmselge," lausus 86aastane Ecclestone.

Kimi Räikkonen. (BERTRAND LANGLOIS)

Ecclestone usub, et MM-sarja liider Vettel võib sel hooajal Mercedeste valitsemisaja lõpetada. "Ferrari auto on parem kui Mercedesel. Mercedes peb nüüd valvel olema, sest Ferrari on tõesti võimas," sõnas ta.

Ecclestone oli vormel-1 sarja pealik ligi 40 aastat, kuid uued omanikud taandasid 86aastase briti kõrgelt pukilt ning määrasid ta aupresidendiks.

Jaga artiklit

2 kommentaari

T
to G  /   18:59, 11. juuni 2017
Panin kogemata +....Ütleks,et ilma Kimita,poleks F-1 enam see! Aga mööduda Räikkönen,Monacos ei oska.. Ja kui Vettel ees oli, jäi Kimi ja teised, Vettelist maha, umb 15+ sek..Kahjuks tuli siis rajale,turvaautoTänu turvaautole,pääsesid,esimesed 2-6+ sõitjat,ringiga pähe saamisest,Vetteli käest! On märkata,kes käib jõusaalis ja harrastab 22 spordiala ja kes tegeleb muuga....Kes peab vastu terve võistluse ja kes jõuab teha,vaid,mõned kiired ringid!
G
G  /   19:04, 6. juuni 2017
Kahjuks täiesti õige jutt.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis