Luule Komissarov kohtus Eesti jalgpallikoondisega!Foto: Heigo Teder
Siim Kera 6. juuni 2017 22:32
Tunnustatud näitlejanna Luule Komissarov on hiigelsuur jalgpallifänn. On ta ju avalikult välja öelnud, et töö segab armastatud spordiala jälgimist. Klubivutis hoiab ta pöialt Madridi Realile ning Viljandi Tulevikule, koondisemaailmas pole küsimustki – Eesti ja veel kord Eesti!

Umbes kümme aastat kirglikult vutti jälginud Luule täitis täna oma suure unistuse ning kohtus Eesti jalgpallikoondisega. Viljandi Ugala näitleja südame oleks võimsalt laulma pannud ka vutimeeste tugev käepigistus, kuid kogenud lavarebasel läks sootuks paremini – menukis „Õnne 13“ Lainet kehastav näitlejanna jagas meie jalgpallisõduritega õhtusöögilauda!

„Mul ei ole sõnu, süda väriseb sees,“ kirjeldas elevil Komissarov, kes meie koondist Inglismaal asuvas Wembley vutipühamuski toetamas käinud. „Ma läksin sinna kohtumisele, aga ma ei uskunud, et nad kõik kohal on. Ma ikka värisen! See on hoopis teine värin kui enne. Siis oli selline nagu esietendusele läheks. Nad on nii toredad noored mehed, kes teevad tipptasemel sporti. Jalgpall on meeskonnamäng nagu teater. Ma ei oleks iial uskunud, et 74aastaselt sellise asjaga hakkama saan. See oli unistuse täitumine ülivõrdes! Mina mõtlesin, et saaks nendega pärast mängu kätelda, aga selline kohtumine..“

Suursugusel õhtusöögil vesteldi otseloomulikult vutiteemadel ning Lulli huvitas esmajoones see, kuidas jalgpalliplatsil asjad käivad. Muidugi ei jätnud ta kasutamata võimalust tuua välja teatri ning jalgpalli paralleele. Õhtu lõppedes vahetas Komissarov mängusärgi, millega ta mullu sügisel Viljandis oma jalgpallidebüüdi tegi, oma absoluutse lemmikmängija Ragnar Klavani koondiserüü vastu! Ugala linnast pealinna söömingule sõitnud Komissarov saab sama teekonna uuesti ette võtta juba reedel, mil Eesti koondis võõrustab ülitugevat Belgiat.

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

Luule ei tule tuulest? 7. juuni 2017 09:53
Tegid au kehvale meeskonnale, ehk toksivad edaspidi paremini ja sprintimine murul on pisut parem. Kas luule on rohkem eestlaste poolt ja Komissarov slaavi hingega? Kokku on see siiski Eesti koondis, ei muud.
Mine ravile 7. juuni 2017 10:39
Raske pole nii rumal olla?
Jalkahaige soovitab ravi. 7. juuni 2017 13:03
Lombakad ja muidumehed, teil on mida meenutada, sest saite Luulele head teha, aga kas enamaks ka suutelised olete. Ei usu ja ega olegi.
"Kehvad" on, aga tahavad olla paremad, eile taas ei midagi, punane kaart oli silmapaistev! 10. juuni 2017 08:34
Aksaluga tuleb arvestada, parem kui Poom! Kui tegite Poomist "legendi", siis lugege seda ise!
ja 7. juuni 2017 05:58
mis see vanus loeb kui hing on noor. tänapäeva 70ene on vanasti 45ene ja üldse- aastad on inimeste enda kokkulepitud tärminid. tähtis on , et inimene on reibas, elujaatav ja UUDISHIMULIK. sest senikaua kui inimeses on uudishimu , on inimene noor. Lull on üldse üks vahvamaid naisi eestimaal.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS