Basketball - Men's Quarterfinal Australia v Lithuania REFILE - CORRECTING BYLINE - 2016 Rio Olympics - Basketball - Quarterfinal - Men's Quarterfinal Australia v Lithuania - Carioca Arena 1 - Rio de Janeiro, Brazil - 17/8/2016. Paulius Jankunas (LTU) of Lithuania reacts during the game. REUTERS/Shannon Stapleton FOR EDITORIAL USE ONLY. NOT FOR SALE FOR MARKETING OR ADVERTISING CAMPAIGNS.Foto: SHANNON STAPLETON
12. juuni 2017, 23:35

NII SEE JUHTUS | Sport 12.06: Eesti võidupõud sai läbi, Tänak naasis kodumaale (2)

Head uut spordinädalat! Esmaspäev tõi meile naabritevahelise jalgpallimatši, Eesti alistas Riias Skonto staadionil 2:1 Läti. Sinisärkide viimane võit Läti üle pärines 2005. aastast, kui Andres Operi ja Maksim Smirnovi väravatest lahkuti platsilt samuti 2:1 triumfiga.
23:35

Ja õhtu lõpetame Eesti jalgpallikoondise peatreener Martin Reimi kommentaaridega. Head ööd ja kohtumiseni homme!

23:04

Leedu korvpallikoondise tugitala Paulius Jankunas sel sügisel koondist EM-finaalturniiril ei esinda. Jankunas ütles portaalile 15min.lt, et vajab kahe klubihooaja vahel puhkust.

Paulius Jankunas. (SHANNON STAPLETON)
22:59

22:58

21:58

21:35

Jah, see on võit! 2:1 Eestile ja mäng läbi.

21:33

Kohtunik annab kolm lisaminutit.

21:29

87. minut: Läti üritab meeleheitlikult viigiväravat lüüa, aga seni Eesti kaitse peab.

21:19

Ats Purje lööb 77. minutil 2:1! Purje jaoks on tegemist kaheksanda väravaga Eesti koondise särgis. Olukorra tekitas Konstantin Vassiljev, kes tsenderdas palli vasakult äärelt karistusalasse. Läti kaitsjad ei suutnud palli ära klaarida ja mänguvahend leidis poolkogemata tee Purjeni, kes Lätile ei halastanud.

21:15

21:15

70. minut: Eesti surub jätkuvalt, aga ka Lätil on tekkinud omad võimalused. Viimati oldi väga lähedal penalti teenimisele, kui Nikita Baranov trügis karistusalas Glebs Kluskinsiga. Õnneks kohtuniku vile vaikis.

20:59

55. minut: Eesti poolelt tuleb platsile Konstatin Vassiljev, kes vahetab välja Mattias Käiti.

20:53

Poolajal Henri Anieri välja vahetanud Sergei Zenjov viigistab! 1:1! Värav sündis Aleksandr Dmitrjevi ja Zenjovi koostööst - Dmitrjevi seinasööt vabastab Zenjovi, kes lööb umbes 22 meetri pealt alumisse nurka

20:48

Algas teine poolaeg!

20:35

20:32

Avapoolaeg läbi, Eesti on hoolimata korralikust mängupildist 0:1 taga.

20:26
MART TREIAL, RIIA

Käit küsib nina peale jääd, tundub, et on mingi vopsu saanud.

20:20

35. minut: Aleksandr Dmitrijev lööb posti!

20:16

20:16

29. minut - Eesti surub edasi ning Janar Toometi löök karistusala joonelt ei lähe kuigi palju mööda.