Ragnar Klavan (punases). Foto: Phil Noble
Toimetas Jarmo Jagomägi 15. juuni 2017 14:33
Kuigi lõppenud vutihooajast pole palju möödas, käib kibe töö tuleva aasta suunal. Nõnda otseloomulikult ka Liverpoolis. 

Viimati sai Ragnar Klavani leivaisa paika turniiri Saksamaal, kui augusti alguses minnakse vastamisi tõeliste Euroopa tippklubidega. 

Audi Cup nime kandval mõõduvõtul lähevad 1. augustil ühes poolfinaalis kohtuvad Müncheni Bayern ja Liverpool ning teises pooles Napoli ning Atletico Madrid. Päev hiljem mängivad vastavalt võitjad ja kaotajad omavahel. 

Juulikuusse on Jürgen Kloppi meeskonnal planeeritud mitmed mängud Inglismaa erineval tasemel satsidega. Lisaks eelnimetatule on Liverpool ettevalmistusse plaanitud Berliini Herta ja Bilbao Athletic. 

Premier League´i hooaja neljandana lõpetanud Liverpooli esimene Meistrite liiga kvalifikatsioonimäng peetakse 15. või 16. augustil. 

Kommentaarid  (9)

Klavan on vast Liverpooli mängijatest üldse kõige rohkem Bayerni vastu mänginud viimase paari hooaja jooksul mis ta Augsburgis veetis. Pealkiri POLE PAHA!!! On küll selline, et ei mis meeletu pommuudisega tegemist. 16. juuni 2017 16:43
Tom 16. juuni 2017 16:42
Klavan on vast Liverpooli mängijatest üldse kõige rohkem Bayerni vastu mänginud viimase paari hooaja jooksul mis ta Augsburgis veetis. Pealkiri POLE PAHA!!! On küll selline, et ei mis meeletu pommuudisega tegemist..
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS