Tarmo Kink Sergei Pareikot (kollases) rahustamas. (Alar Truu)

Õhtulehe jalgpallisaates "Kolmas poolaeg" käis täna külas Tarmo Kink, kes muuhulgas tegi tõsise avalduse teemal, miks teda viimased kolm aastat rahvuskoondisesse pole kutsutud.

„Võib-olla on asi minus, ma ei tea, mida nad tahavad. Kui nad tahavad rööbastel inimesi sinna jooksma, siis muidugi. Pole mõtet kutsudagi. Ma arvan, et asi ei ole ainult Reimis või Pehrssonis,“ väidab 82 korda sinist särki kandnud Kink, kes tunneb end teenimatult koondisest kõrvale jäetuna. „Seal on teine inimene vahel, kes seal kõvasti niite tõmbab. Jalgpall kuulub ühele inimesele ja tema annab käske, kes peaks koondises olema, kes ei peaks."

Arvad, et asjad käivad nii? "Ma ei arva, ma tean. Kunagi oli minu ja [Sergei] Pareiko nimi paberil, siis öeldi, et neid kaht meest koondisse ei kutsu. Lõpuks mind küll kutsuti, aga Pareikot sel ajal mitte. Nii oli. Seda ütles mulle keegi, kes sel ajal oli Eesti koondise teine treener. See ei ole nali. Aga seda teavad paljud ja nii see käib, see pole mingi üllatus. Need, kes on jalkaga seotud, need teavad."

Täispikk "Kolmas poolaeg" on kuulatav näiteks Õhtulehe veebis ja Soundcloudis.

Jaga artiklit

6 kommentaari

J
Jah, nii on enamus sportlastega  /   09:12, 16. juuni 2017
Kui iseloom ja môju ikka teistele màngijatele vàga kehv, siis ei saa kutsuda. Sama on reeglite rikkumisega. Kui ikka môni màngija káib klubides joomas ja teised eeskujulikud, siis ei sobi kutsutada... Miks see peaks kellelegi üllatusena tulema?!
I
Iseloom  /   23:00, 15. juuni 2017
Mis loom see iseloom on? Kuid Kingi jutul on tõde taga. Hea, et keegi ka seda kõike toimuvat julgeb välja öelda. Ju siis on pääs koondisesse niivõrd lootusetus seisus. Värvikaid mängijaid on vähe. Sellest ka sellised tulemused.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis