Talisport

Suusaliit sättis kahevõistlejatele Otepääle korteri 

Mart Treial, 15. juuni 2017 19:08
Kristjan Ilves Foto: Stanislav Moshkov
Eesti kahevõistluse koondis (Kristjan Ilves, Karl-August Tiirmaa ning vennad Kail ja Han Hendrik Piho) rassib parasjagu Otepääl esimeses suvises laagris. Et treeningu- ja taastumisprotsessi hõlbustada, sättis suusaliit kahevõistlejatele Otepääle korteri.

Täpsemalt on tegu kesklinnas asuva vana Põhjakotka hotelliga, mida liit samanimeliselt suusaklubilt juuni algusest suve lõpuni rendib.

Kahevõistluse ja suusahüpete alajuht Rauno Loit kinnitas, et ruumi on seal neljale mehele lahedalt ja ülegi. Meeste käsutuses on saun, köök, puhke- ja duširuum ning kahekohalised magamistoad.

Seal elamine pole mõistagi kohustuslik, kuid hea võimalus säästa muidu kojusõitmisele kuluv aeg (ükski koondislane ei ela Otepääl) treeningust taastumisele. Koondise esinumber Kristjan Ilves puudutas korteriteemat ka oma eelmises blogisissekandes: "Korter teeb elu oluliselt lihtsamaks ning treeningute vahel saab palju kiiremini taastuma."

Samal teemal

27.09.2017
Kahevõistluse MK-etapiga seoses Otepääd külastanud FISi liikmed jäid nähtuga väga rahule
03.07.2017
Kahevõistluse MK-etapi peakorraldaja Ago Markvardt: on üsna sümboolne, et MK jõuab kodumäele 2018. aastal, kui Allar Levandi olümpiapronksist möödub täpselt 30 aastat!
13.06.2017
Sünnipäev Kristjan Ilvese moodi: mootorratta rehv nööriga taha lohisema ning rullsuuskadega Otepäält Käärikule

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee