Anett Kontaveit.Foto: TIZIANA FABI
17. juuni 2017, 22:59

NII SEE JUHTUS | Sport 17.06: Kontaveit jõudis Hollandis finaali, epeenaised jäid seekord medalita (1)

Sportlikul laupäeval tasub päevitamise asemel ka spordimaailmas toimuval silma peal hoida ning Õhtuleht teeb selle lugejate jaoks lihtsaks ja loogiliseks. Püsige lainel!
22:59

Õhtu lõpetame teatega Leedust, et kauaaegne korvpallikoondislane Martynas Pocius on otsustanud karjääri lõpetada. Uued sporditeated juba homme, kusjuures unetutel tasub kell 03.30 kindlasti üleval olla, sest Eesti võrkpallikoondis kohtub Mehhikos sealse esindusega, et välja selgitada Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi finalist.

22:25
JALGRATTASPORT

Windhaag Bei Pergis peetud maastikurataste UCI C1 kategooria võidusõidul sai Martin Loo teise koha, kaotades võitjale vaid sajandikuga.

Sõidu võitis Austria rattur Gregor Raggl ajaga 1:20.03. Martin Loo teise koha lõpuaeg oli 1:20.04. Kolmandaks jäi Austria rattur Maximilian Foidl ajaga 1:20.46.

„Stardiringil moodustus 7-8 liikmeline grupp, mis siis iga ringiga väiksemaks jäi. Viimasele ringile minnes olime Raggliga kahekesi ees ja võitja selgus viimaste meetritega. Natuke jäi puudu,“ kommenteeris Loo oma tänast sõitu.

22:21
VEHKLEMINE

22:20
KÄSIPALL

Kui käsipalli Eesti meistrivõistlused lõppesid juba kuu aega tagasi, siis viimased välismaal mängivad Eesti koondislased jõudsid oma hooajaga ühele poole läinud nädalal.

Saksamaa Bundesligas sai Dener Jaanimaa tööandja MT Melsungen lõpuks 38 punktiga seitsmenda koha. Hooaja keskel Melsungeniga liitunud Jaanimaa sai osa meeskonna pöörasest lõpuspurdist, kui võideti seitse kohtumist järjest.

Mait Patraili tööandja Hannover-Burgdorf lõpetas kõrgliiga 11. kohaga ning tegi just vastupidise dünaamikaga hooaja. Käimasoleval aastal suudeti teenida vaid kaks viigipunkti!

20:07

18:40
KERGEJÕUSTIK

Pärnus peetud Eesti kergejõustiku karikavõistlustel hiilgavaid tulemusi ei sündinud. Meeste kettaheite võitis sel hooajal nigelat vormi näidanud Martin Kupper, kelle tulemuseks jäi esimeses voorus heidetud 61.86. Veel sai Rio olümpia neljas mees kirja 60.95, ülejäänud kaks katset ebaõnnestusid. Teise koha sai Priidu Niit (53.30)