4 kommentaari

O
olematu rüütel  /   15:08, 12. juuli 2017
Mina näen, et juba aastaid pole naiskonnas lihtsalt õiget 3. liiget, kes teeks võistkonna täiuslikuks. Meil vehklevad Embrich ja Beljajeva täiega ehk nende ülesanne on punkte tuua ja Kirpu/Kuusk on need, kes peavad nö viiki pakkuma ehk nende pealt tulevaid miinuseid minimeerima. Nii ongi raske saavutada seda kõige kirkamat medalit. Aastaid sõitis meil suusakoondis ka teadet tiitlivõistlustel põhimõtteliselt ühe meheta, aga seda põhjusel, et meil lihtsalt polnudki seda 4. nii kõrgel tasemel sõitjat võtta. Vehklemisneidudega on õnneks parem seis. Aga millegipärast Kaaberma ei võta isegi relva ähvardusel naiskonnas 3. kohta täitma Katrina Lehist. Tulgu ta või olümpiavõitjaks, aga naiskonda ta ei saaks. Tõsi küll, olümpiavõitjaks on Lehisel sama raske tulla, kui naiskonda pääseda Kaabermaga, sest viimasel olümpial jäeti ta ju koondisest välja, hoolimata sellest, et omas eestlannadest kõrgeimat edetabelikohta maailma reitingutabelis...
V
vanajuhan  /   15:59, 18. juuni 2017
Ka võistkonna psühholoogiine ettevalmistus peaks olema peatreeneri ülesanne. Oleme seda argumenti Kaabermaa suust varemgi kuulnud, kuid paistab et treenerina pole ta midagi teinud selleks, et naiskonna närvid kriitilises olukorras vastu peaks.
A
ajalugu  /   09:29, 18. juuni 2017
Peatreener on maha käinud, sai ametisse ainult tänu seadusvastasele presidendi valimistele. Käsi peseb kätt juhtum. Halb karma ja muud ei midagi. Pettusega kaugele ei sõida.
P
Prooviks  /   09:22, 18. juuni 2017
õige teist treenerit.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis