Kaia Kanepi.Foto: SANDER ILVEST
18. juuni 2017, 15:46

Kanepi teenis oma karjääri neljanda WTA-turniiri võiduga 94 355 eurot ja 470 edetabelipunkti.

MEENUTUS | Kontaveit lõpetas eestlannade nelja-aastase tiitlipõua WTA-turniiridel

Enne Anett Kontaveidi tänast WTA-turniiri võitu Den Boschis triumfeeris eestlannast tennisist WTA-turniiril viimati veidi enam kui neli aastat tagasi.

Nimelt kohtus meie pikaaegne esireket Kaia Kanepi, kes üritab praegu tipptennisesse tagasi murda, Brüsselis peetud saviliivaväljakutel peetud turniiri finaalis Shuai Pengiga.

Belgia pealinnas asetamata olnud Kanepi alistas kaheksanda asetusega hiinlanna 2013. aasta 25. mail peetud lahingus 6:2, 7:5. Eestlanna teenis oma karjääri neljanda WTA-turniiri võiduga 94 355 eurot ja 470 edetabelipunkti, mis tõstsid Kanepi maailma edetabelis 26. kohale.