Rimo Hunt päästis Levadiale viigipunkti. Foto: Tiina Kõrtsini
19. juuni 2017, 21:13

TOHOH! Levadia andis raskustes siplevale Sillamäele punkte ära

Eesti jalgpalli meistriliiga 17. vooru kohtumises ei suutnud teisel kohal asuv Levadia enamat 1:1 viigist Sillamäe Kaleviga.

Rahalistes raskustes vaevlev Sillamäe asus koduväljakul peetud kohtumist 47. minutil Vladislav Tšurilkin tabamusest juhtima. Levadiale päästis viigipunkti Rimo Hundi 70. minuti värav.

Sillamäe on probleemide tõttu meeskonnast ära saatnud nii mõnegi mängija. "Jalgpalliliidu litsentsikomisjon on võtnud Sillamäe Kalevi tegevuse eraldi uurimise alla, sest klubi eelarveplaan ei ole praeguseks realiseerunud ja seda on juba mitu korda edasi lükatud," teatas jalgpalliliidu infojuht Mihkel Uiboleht mõned nädalad tagasi.

17. vooru järel hoiab Sillamäe 13 punktiga 8. kohta. Seljataha jäävad võrdselt 7 silma teeninud Pärnu ja Viljandi. Tabeli liidrina jätkab Flora, kes hetkel käimas kohtumises Kalju vastu juhib.