Eesti mai lõpus soomlastega madistamas.Foto: Alar Truu
Rannajalgpall
23. juuni 2017, 16:25

ÜLIVALUS! Unelmate alguse teinud rannajalgpallikoondis sai tšehhidelt kaotuse (2)

Eesti rannajalgpallikoondis alustas täna Belgradis järjekordset euroliiga hooaega. B-divisjonis palliv Eesti jäi avamängus dramaatiliselt alla tšehhidele 3:5. Eesti alustas tormiliselt ning juba 2. sekundil (!) viis Ervin Stüf sinisärgid juhtima. 26. sekundil uhas mees uuesti poolelt väljakult peale ning Ragnar Rumpist rikošeti võtnud pall maandus väravasse. 2:0!Möödus veel paar minutit, kui Indrek Palm keerutas kauglöögi ilusti värava paremasse ülemisse nurka. Unelmate algus!Seepeale leidsid tšehhid uue hingamise. Avakolmandiku lõpuks tõusid nad tänu Martin Boceki ning David Cerny tabamustele meist vaid värava kaugusele.Teisel kolmandikul viigistas David Radosta seisu ning kui kolmandiku lõpuni jäi veel umbes neli ja pool minutit, viis Jiri Baran tšehhid esmakordselt juhtima. Viimasel kolmandikul jätkus mäng tšehhide juhtimisel. Veidi vähem kui viis minutit enne kohtumise said vastased penaltit proovida, kuid Boceki löögi tõrjus meie puurilukk Taavi Tamm.