Spordivaria

Karl-Martin Rammo jäi Kieli regatil kõige napimalt teiseks 

Toimetas Ville Arike, 25. juuni 2017 21:00
Väga vähe jäi puudu, et Karl-Martin Rammo (vasakul) saanuks astuda pjedestaali kõrgeimale astmele.Foto: Facebook / Karl-Martin Rammo
Laser Standard klassi purjetaja Karl-Martin Rammo tegi Kieli regatil elu parima võistluse, kui oli viimaste meetriteni üldvõidus kinni - lõpuks tuli siiski leppida teise kohaga.

Kvalifikatsioonis kuuest sõidust tervelt kolm tükki võitnud ning kuldlaevastikus kolmel korral kolmandana lõpetanud Rammo läks medalisõidule vastu liidrina. "Andsin täna endast kõik ja kuni viimase märgini arvasin, et mu plaan töötab. Hoidsin teisel kohal olnud sakslasest maailma reitingu teist numbrit (Philipp Buhl - toim) edukalt selja taga ja kõik ülejäänd ohustajad olid samuti õigetel kohtadel kuni viimase 20 meetrini, kui itaallane (Francesco Marrai - toim) minu ees ühest veel mööda sai. See tähendab, et punkte on meil võrdselt, aga medal race otsustab..." kirjeldas Rammo toimunut oma Facebooki lehel.

"Esialgu tunnen veits, et võit libises näppude vahelt ära, aga reaalsus on see, et nii hästi pole ma ilmselt mitte kunagi purjetanud kui sel nädalal," lõpetas mees rõõmsamal toonil.

Samal teemal

20.08.2017
Eesti purjetaja karjääri parima tulemuse saladus: kaheksast viieni kontoritöö ja vähem sporti!
21.05.2017
Rammo: surusin toorelt ainult olümpiat, kuid lõpuks kaotasin sihi – miks ma seda teen?