Korvpall

Kristjan Kangur: soov taas koondises mängida on minus olnud juba tükk aega (1)

Ville Arike, 27. juuni 2017 12:42
Kristjan Kangur.Foto: Stanislav Moškov
Eesti korvpallikoondis kogunes täna Tallinnas esimesele ühistreeningule ning pärast aastast vaheaega on rivis tagasi kapten Kristjan Kangur. "Soov taas koondises mängida on minus olnud juba tükk aega," lausus Kangur naeratades.

Eelmisel suvel Varese klubiga 1+1 lepingu sõlminud - kas ta jääb armsaks saanud tiimi ka järgmiseks hooajaks, peaks varsti selguma! - Kanguri hooaeg lõppes varakult, sest play-off'i ei jõutud. Nõnda on ta saanud puhata ja taastuda ning on koondisetrennideks valmis.

Samal teemal

Päris jalgu seinale ei viska Kangur vähemalt nii kaua, kuni elab profisportlase elu - keha säästmiseks tuleb seda pidevalt toonuses hoida. "Tegin pärast hooaega trenne edasi, käisin jõusaalis. Alles viimasel paaril nädalal olen koormust veidi alla lasknud. Praegu olen suuteline koondise trenne kaasa tegema. Tahan mängida. Mõne aja pärast peab nagunii ketsid varna riputama ning tahan, et siis ei peaks kahetsema, et midagi jäi tegemata."

34-aastase Kanguri hinnangul on kogenud mängijate ülesanne aidata nooremaid, kel alguses tuleb võib-olla kramp sisse. "Tore ärevus on sees, tahaks selle seltskonnaga treeninguid alustada. Esimese ülesandena peame kõik ühele lainele saama. Kui suudame seda, oleme võimelised ka mängudes midagi korda saatma," on Kangur kindel.

Samal teemal

02.07.2017
Korvpalliportaal: Varese ja Kristjan Kanguri teed läksid lahku
27.06.2017
ÕHTULEHE VIDEO | Reinar Hallik: olen kehv kaotaja, tahan karjääri võiduga lõpetada!
27.06.2017
Tiit Sokk näeb alles mitme nädala pärast, kes jõuab rivvi, kes mitte
27.06.2017
Rain Veidemani paranemine kulgeb loodetust aeglasemalt