Talisport

Kahevõistluse paremik koondus Kristjan Ilvese treenerite alla: koos on odavam ja mõnusam (1)

Mart Treial, 30. juuni 2017, 04:00
Vennad Han Hendrik (nr 52) ja Kail Piho (nr 53) valmistuvad olümpiahooajaks Andrus Ilvese ja Anatoli Šmiguni valvsa pilgu all.Foto: Stanislav Moshkov

Kui Eesti kahevõistluse koondis viimati üheskoos treenida lõhkus, sirgus Haabersti hõberemmelgas pahaaimamatult taeva suunas ning Keskerakond oli kui opositsiooni naelutatud. Oli aasta 2014. Nüüd on asjad teisiti. Olümpiahooaja eel on meie parimad pojad taas kokku saanud ja harjutavad õlg õla kõrval Andrus Ilvese ja Anatoli Šmiguni valvsa pilgu all.

Möödunud hooajal tegeles nimetatud duo vaid meie praeguse esinumbri Kristjan Ilvese (21) ja tema 17aastase venna Andreasega. Vennad Kail (26) ja Han Hendrik Piho (24) tegutsesid isekeskis ning koondise kogenuim liige Karl-August Tiirmaa (27) ajas oma asja. Ühise sinimustvalge eest oldi väljas vaid võistlustel.

Kuigi säärase killustatuse tõttu valutas enim Tiirmaa süda, siis ühise mütsi alla koonduti eelkõige vendade Pihode initsiatiivil. Nad pöördusid kevadel nii suusaliidu kui ka Andrus Ilvese poole sooviga pundiga ühineda. Üheks põhjuseks raha, mille teenimiseks käisid vennaksed maikuus Soomes metsa istutamas.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

2. aprill 2018, 00:05
KÜSIMÄRGID: kahevõistluse koondis võib kahaneda vaid ühe meheni
20. oktoober 2017, 17:34
Kristjan Ilvesel on olümpia eel kõrged sihid, Kail Piho palus eelmise aasta eest vabandust
27. september 2017, 18:14
Kahevõistluse MK-etapiga seoses Otepääd külastanud FISi liikmed jäid nähtuga väga rahule
3. juuli 2017, 17:26
Kahevõistluse MK-etapi peakorraldaja Ago Markvardt: on üsna sümboolne, et MK jõuab kodumäele 2018. aastal, kui Allar Levandi olümpiapronksist möödub täpselt 30 aastat!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee