Flora pidi võõrsil vastasele kindlalt alla vanduma. Foto: Robin Roots
29. juuni 2017, 23:23

Flora naaseb Sloveeniast kindla kaotusega

Viimase Eesti klubina täna võistlustules olnud Tallinna FC Flora naaseb Sloveeniast NK Domžalega peetud kohtumisest kindla 0:2 kaotusega.

Agressiivselt mänginud kodumeeskond ei lasknud Floral oma mängu mängida ja domineerisid kohtumist pea esimesest minutitest saadik. Avapoolaja keskel suutsid võõrustajad tabada ka Tallinna klubi posti, kuid vaheajale mindi ikkagi 0:0 viigiseisul. Kodumeeskonna üleolekut iseloomustab ka seik, et esimesel poolajal ei sooritanud Flora ühtegi pealelööki.

Terve teise poolaja tugeva pressingu all kannatanud Flora murdus lõpuks 77. minutil, kui Repas viis Domžale 1:0 juhtima. Kuigi Flora kaitseliin ja väravavaht suutsid tõrjuda tohutul hulgal ohtlike palle vormistasid võõrustajad kohtumise lõppseisu 90. minutil. Väravast väljatulekuga eksis Mait Toom ning esialgu Madis Vihmanni poolt väravajoonelt tõrjutud palli koksas lihtsa vaevaga sisse Zuzek, seisuks 2:0