Jalgpall

Infonet vallandas pärast eurosarjas saadud kaotust peatreener Puštovi (1)

Õhtuleht.ee, 30. juuni 2017 18:54
Infoneti endine peatreener Aleksandr Puštov.Foto: Stanislav Moshkov
Eesti jalgpallimeister FCI (Infonet) vallandas pärast Meistrite liiga esimese ringi avamängus Maltal saadud kaotust peatreener Aleksandr Puštovi, kes oli ametis aastast 2011 ning just tema juhendamisel saavutas klubi kõik auhinnad – esiliiga võit 2012, Premium liiga 2016, Eesti karikas 2016-17 ja Eesti superkarikas 2017.

Peatreeneri kohusetäitjaks saab klubi kodulehe teatel Sergei Bragin, kuid kuna esimeses mängus Maltal eemaldati ta pingilt, on ta vastavalt reglemendile diskvalifitseeritud. Sellest tulenevalt on teisipäevasel korduskohtumisel peatreeneri kohusetäitjaks klubi spordidirektor Dmitri Skiperski.

Samal teemal

Dmitri Skiperski:“Aleksandr Puštovi käe all elas nii klubi kui ka meeskond läbi imelisi hetki. Võideti kõik Eesti jalgpalli tiitlid. Täname Aleksandr Pushtovit selle suure tehtud töö eest.“

Aleksandr Puštov:“Tekkinud olukorras, kus meeskonnal on väga vastutusrikas periood ning ees ootamas ka Meistrite Liiga kohtumine Malta meeskonnaga, arvan, et õigeks ja konstruktiivseks otsuseks on minu tagasiastumine. Arvan, et see peaks meeskonda mobiliseerima eelkõige psühholoogilises plaanis. Nagu on näidanud praktika, saab meeskond pärast selliseid otsuseid hoogu juurde nii mängulises kui ka psühholoogilises plaanis.

See on aga praegu hädavajalik. See kõik on nii klubi kui ka meeskonna huvides. Olen täiesti kindel, et meie meeskond on võimeline vastast võitma ning siiralt usun, et seda ta teisipäeval ka teeb. Hetkeline seis meistrivõistlustel ja Meistrite Liiga esimese mängu tulemus ei jätnud mulle muud valikut.“

FC Infonet tänab Aleksandr Puštovit tehtud töö eest ning soovib talle edu edaspidiseks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee