Pildil SK Augur Enemati mängija Roman Minlibajevi stiilinäide. (Martin Ahven)

Eesti rannajalgpalli meistrivõistlused jätkuvad täna-homme Pärnus toimuva teise etapiga, millelt Õhtuleht vahendab täna otsepildis nelja kohtumist.

II etapi avapäeva tulemused:

Rõuge Saunamaa - BSC Alpha 4:3

BSC Thunder/Häcker - SK Augur Enemat 5:8

BSC Peugeot - SK Augur Enemat 4:4 (penaltitega 1:3)

Saue jalgpalliklubi - FC Üksjalgvärav/Vitamin Well 7:2

Otseülekanne algab kell 12.30 Rõuge Saunamaa ja BSC Alpha vahelise kohtumisega. Lisaks on telekavas matšid BSC Thunder/Häcker - SK Augur Enemat (kell 13.40), BSC Peugeot - SK Augur Enemat (15.50) ja Saue jalgpalliklubi - FC Üksjalgvärav/Vitamin Well (17.00). Kohtumisi kommmenteerib Mart Treial.

Tabeliseis pärast esimest etappi:

Täielik teise etapi ajakava:
laupäev
12.30 Rõuge Saunamaa vs BSC Alpha (Optibet peaväljak) 🎥
12.30 BSC Peugeot vs FC Üksjalgvärav Vitamin Well (II väljak)
13.40 BSC Thunder Häcker vs SK Augur Enemat (Optibet peaväljak) 🎥
13.40 Saue Jalgpalliklubi vs Nõmme BSC OlyBet (II väljak)
15.50 BSC Peugeot vs SK Augur Enemat (Optibet peaväljak) 🎥
15.50 Rõuge Saunamaa vs Nõmme BSC OlyBet (II väljak)
17.00 Saue Jalgpalliklubi vs FC Üksjalgvärav Vitamin Well (Optibet peaväljak) 🎥
17.00 BSC Thunder Häcker vs BSC Alpha (II väljak)

pühapäev
11.00 BSC Peugeot vs Nõmme BSC OlyBet (Optibet peaväljak)
11.00 Rõuge Saunamaa vs SK Augur Enemat (II väljak)
12.10 Saue Jalgpalliklubi vs BSC Alpha (Optibet peaväljak)
12.10 BSC Thunder Häcker vs FC Üksjalgvärav Vitamin Well (II väljak)
13.20 Rõuge Saunamaa vs BSC Peugeot (Optibet peaväljak)
14.30 FC Üksjalgvärav Vitamin Well vs BSC Alpha (Optibet peaväljak)
14.30 BSC Thunder Häcker vs Saue Jalgpalliklubi (II väljak)
15.40 Nõmme BSC OlyBet vs SK Augur Enemat (Optibet peaväljak)

Jaga artiklit

5 kommentaari

2
2? 4?  /   20:58, 2. juuli 2017
Kus esimesed 2 mängu on?
V
vaataja  /   19:35, 1. juuli 2017
Kas keegi korda teeb?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis