Orienteerumise sprindi finaalid Tartu vanalinnas ja Toomemäel. Foto: Kaarel Täll
1. juuli 2017, 19:42

Orienteerumismaailma keskpunktiks oli täna Tartu, kus toimusid MMi sprindi finaalid.

Sadade fännide ergutushüüete saatel olid stardis ka kuus eestlast, kellest parima etteaste tegi meeste hulgas 19. kohaga lõpetanud Kenny Kivikas, kes kaotas seitsmendat korda maailmameistriks kroonitud šveitslasele Daniel Hubmannile minutiga.

Tänavu poolmaratonis Eesti meistrivõistlustel hõbeda võitnud Raido Mitt sai 36. ja Kristo Heinmann 41. koha.

Naistest näitas parimat minekut taanlanna Maja Alm. Liis Johanson lõpetas 26., Evely Kaasiku 33. ja Kerstin Uiboupin 44. kohal.

MM jätkub juba homme Viljandis, kus on kavas sprinditeade. Järgmisel nädalal jagatakse medaleid Rõuges ja Vitipalus.