Ott Tänak Poola MM-rallil. (Twitter @OfficialWRC)

Eesti parim ralliekipaaž Ott Tänak ja Martin Järveoja pidasid Poola MM-rallil vägevat heitlust esikoha nimel Thierry Neuville'iga. 21. katsel sõitsid eestlased aga vastu puud.

M-Spordi duo sõitis küll katse lõpuni, ent nad kaotasid kiireimat aega näidanud Neuville'ile veidi vähem kui kaks minutit. Tänak-Järveoja langesid üldarvestuses kolmandale kohale. WRC kodulehe teatel on eestlased katkestanud.

"See oli ainus mudane koht metsas, võib-olla ma ei oodanud, et see päris nii hull oleks. Sõitsime suurel kiirusel vastu puud," kirjeldas Tänak avariid. Muide, veidi varem sõitis täpselt samas kohas välja Andreas Mikkelsen, kelle auto siiski kannatada ei saanud.

Pärast Tänak-Järveoja katkestamist on rallivõidu suunas kihutamas Neuville. Hyundaiga sõitvale belglasele järgnevad Hayden Paddon (+1.03,3) ja Sebastien Ogier (+2.08,9).

Jaga artiklit

2 kommentaari

A
Ants  /   09:43, 3. juuli 2017
Olev ja nisanäpp, aga millega teie olete hakkama saanud peale internetis mölisemise? Selliste emme põlle alt kiunuvata tegelaste kohta ei oskagi muud öelda...pole mõtet teile ka rallimaailma riske ja ohtusid selgitada, te ei saa sellest nagunii aru.

Päevatoimetaja

Maria Rozbaum
Telefon 51993733
maria.rozbaum@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis