Grit Šadeiko. (Stanislav Moškov)

Seitsmevõistluse Eesti esinumber Grit Šadeiko lõpetas Kadriorus peetud mitmevõistluse võistkondlikud meistrivõistlused 5958 punktiga, mis andis individuaalarvestuses kolmanda koha.

Šadeiko reis oli täna hommikul kinni teibitud, kuid vigastus pole sportlase enda sõnul kuigi tõsine. "Eilne külm ilm sprindidistantsidel jättis pinge sisse, hommikul esimesel soojendushüppel andis jalg juba tunda," ütes ta.

Terve nädalavahetuse vältel saatis sportlasi külmavõitu ilm, lisaks segasid jahedad tuuleiilid. "Ega väga lihtne polnud end kaks päeva järjest pidevalt tagant utsitada. "Ei ole hullu, läheb edasi!" Vähemalt sai kahe päeva jagu korralikku trenni teha. Selles mõttes läks hästi asja ette," arutles Eesti rekordinaine.

Šadeiko sõnul sai ta Tallinna võistluselt head tagasisidet, mida Londoni MMi eel sättima peab. "Jooksualad ja sprindid on praegu head, kuid hüpped vajavad põlvevigastuse järel järeleaitamist. Odaviskes plaanin MMi eel hoojooksu muuta, kuid kui see kasu ei too, siis tulen vana ja toimuva hoojooksu juurde. Tunnen, et võiksin odaviskes palju punkte juurde saada."

Šadeiko seeria: 100 m tõkkejooks 13,87, kõrgushüpe 1.69, kuulitõuge 12.08, 200 m 24,60, kaugushüpe 6.05, odavise 48.12, 800 m 2.18,77

Jaga artiklit

2 kommentaari

A
aiku  /   20:14, 2. juuli 2017
Tavalisel ta ju katkestab aga täna läks veel enam-vähem. Ju ta mõtleb pidevalt oma õemehe peale, kes lubas talla ka musta boa hankida!
J
juga  /   18:39, 2. juuli 2017
No krt., see on Teie töö. Mina pean ennast igast esmaspäevast reedeni utsitama ja ei ole ka lihtne.

Päevatoimetaja

Maria Rozbaum
Telefon 51993733
maria.rozbaum@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis