Malcolm Wilson. (JOOSEP MARTINSON)

Poola MM-ralli viimasel päeval liidrikohalt avarii teinud ja seeõttu katkestama pidanud Ott Tänaku meeskonna boss eestlase suhtes liiga kriitiline ei ole. 

"Väga kahju on ralli viimaste katsetega võit käest anda, aga leian, et Otil oli väga palju ebaõnne," sõnas Wilson M-Spordi pressiteates. "Sellel kiiruskatsel nägime väga palju eksimusi sõitjate poolt. Ta läks auto tagaosaga rajaservale vastu, mille tõttu tegi auto pirueti ja lõpetas puudes. Pärast sellist avariid oli ralli meie jaoks lõppenud"

Vaatamata pettumusele oli ralliboss optimistlik Soome MM-ralli osas. "Meie, kui ka Ott, saame siit kaasa võtta väga palju positiivset. Selle kiiruse pealt, mida siin näitasime, saame Soome rallile väga enesekindlalt peale minna," rääkis Wilson. 

Ühtlasi oli Fordi pealik õnnelik kolmandana lõpetanud Sebastian Ogier'i üle. "See oli tema jaoks väga raske ralli. Ma olen alati öelnud, et teda ei saa alahinnata ja ta tõi koju rasked punktid, et hoida kinni üldarvestuse liidrikohast," sõnas tiimipealik.

Jaga artiklit

9 kommentaari

V
Viisivana  /   08:00, 3. juuli 2017
Tänak + Ford normaalselt riskides Neuville + Hyundai vastu ei saa. Siin ongi küsimus, milline strateegia meeskonna poolt valida. Kas leppida etappidel tagasihoidlikemate kohtadega, aga kindlasti lõpetada. See tagab nii sõitjale kui meeskonnale kõrge koha hooaja kokkuvõttes. Mitte esikoha. Teine võimalus on sõita ülima riski piiril, see võib hooajal tuua mõned poodiumikohad, ehk isegi paar esikohta, aga ka mitmeid katkestamisi. Sellised on Wilsoni ja Tänaku valiku variandid.
V
Viisivana  /   07:48, 3. juuli 2017
Nagu Tänak ise ütles, tavalise sõiduga ta belglasele vastu poleks saanud. Ütleme siis välja selle, mida ei Tänak ega Wilson WRC on siiski hullude kihutajate koht.

Päevatoimetaja

Maria Rozbaum
Telefon 51993733
maria.rozbaum@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis