Anett Kontaveit servimas. Foto: STR
8. juuli 2017, 23:00

NII SEE JUHTUS | Sport 08.07: Kontaveit kaotas Wozniackile, soomlastel Austrias rõõmus päev (3)

Tere, hea spordisõber! Endiselt on käimas Wimbledoni tenniseturniir, kus Anett Kontaveiti alates laupäevast enam konkurentsis ei ole. Kontaveiti turniir lõppes kolmandas ringis, kui ta jäi kolmandas ringis alla endisele maailma esireketile Caroline Wozniackile (WTA 6.) 6:3, 6:7(3), 2:6. Ent spordipäeva mahtus ka muid põnevaid asju!
22:58

Põneva spordipäeva lõpetame kahe tulemusega Eesti jalgpalli meistriliigast. Tiitlikaitsja Tallinna Infonet alistas kodus Tartu Tammeka 2:1 ning Narva Trans ja Paide Linnameeskond mängisid 1:1 viiki.

22:55
TENNIS
Anett Kontaveit. (DANIEL LEAL-OLIVAS)
22:04
KERGEJÕUSTIK

Legendaarse kergejõustiklase Heino Lipu sünnikoha lähedal Ida-Virumaal Maidla mõisakompleksis toimunud traditsioonilise kuulitõukevõistluse võitis valitsev Eesti meister Kristo Galeta Kergejõustikuseltsist Sakala 17 meetri ja 96 sentimeetriga. Teisele kohale tuli Tartu Audentese Spordiklubi esindaja Karl Koha 16 meetri ja 97 sentimeetriga ning kolmandaks Kert Piirimäe Koigi Kergejõustikuklubist tulemusega 16.82. Neljanda koha võitles enda kohta tubli tulemusega välja kümnevõistleja Janek Õiglane tõugates kuuli 14 meetri ja 96 sentimeetri kaugusele. Esmakordselt osales Heino Lipu mälestusvõistlustel Eesti parim naiskuulitõukaja Kätlin Piirimäe, kelle tänane võidutulemus oli 15.58.

21:00

19:52
TENNIS

2:6 - matš läbi ja läbi on ka Kontaveiti Wimbledoni-seiklus.

19:46
TENNIS

2:5 - nüüd suudab eestlanna oma servi hoida.

TENNIS

1:3 - Kontaveitil oli murdepall, aga Wozniacki tuleb raskest seisust välja.

19:26
TENNIS

1:2 - Kontaveitil võttis pisut aega, aga võitis seekord ikkagi oma pallingugeimi.