Henri Kontinen võitis mullu koos Heather Watsoniga Wimbledonis segapaarismängu. Foto: Kirsty Wigglesworth
13. juuli 2017, 18:50

Tallinnas Kalamajas elav soomlane jäi Wimbledonis napilt finaali ukse taha (2)

Eestis elav Soomlane Henri Kontinen langes Wimbledoni tenniseturniiril meespaarismängus konkurentsist.

Hooaja kolmandal Suure Slämmi turniiril esimesena asetatud Kontinen ning austraallane John Peers kaotasid 3:6, 7:6(4), 2:6, 6:4, 7:9 Lukasz Kubot-Marcelo Melole. Matš kestis kolm tundi ja 36 minutit.

Kontinen ja Peers on viimase aasta üks edukamaid meespaare. Soome-Austraalia duo võitis mullu tennise aastalõputurniiri, tänavu oldi parimad Austraalia lahtiste finaalis.

Samas pole Kontineni esitused Wimbledonis veel läbi. Segapaarismängus peaks ta täna koos Heather Watsoniga mängides kohtuma veerandfinaalis Rohan Bopanna ja Gabriela Dabrowskiga.