Mika Myllylä. (MATI HIIS)

Soome tugevuselt teises hokiliigas mängiv Kokkola Hermes andis teada, et vastastikkusel kokkuleppel lahkus meeskonnast Eesti koondislane Daniil Fursa.

Eelmisel sügisel klubiga kahe hooaja pikkuse lepingu sõlminud 20aastane ründaja tegi Kokkola Hermese eest kaasa üheksas kohtumises. A-vanuseklassi noortetiimis jäi tema arvele 32 mängu ja 39 resultatiivsuspunkti.

Samas teatas Hermes, et aastane leping sõlmiti 16aastase oma klubi kasvandiku Wiljami Myllyläga, kelle isa oli varalahkunud murdmaasuusatamise olümpiavõitja Mika Myllylä.

Noor Myllylä kuulus läinud hooajal U16-vanuseklassi Soome koondises põhitegijate hulka.

Jaga artiklit

2 kommentaari

H
huviine  /   15:16, 19. juuli 2017
Nii lolli juttu pole ammu lugenud. Hokikoondises on 2 kohta? Ja kui tuleb meeskonda 2000. aastal sündinud juunior, kes on käinud samu laagreid Jürgensi ja Jõgide ning teiste Eesti hokipoistega, mänginud samu sarju, siis "puksib" too välja 1997. aastal sündinud noormehe? See, et üks pääseb meeskonda ja teine seal enam ei mängi ei ole omavahel küll kuidagi seotud...
T
tugitoolisportlane  /   16:53, 18. juuli 2017
Daniil Fursa on liiga hea statistika 32 mänguga ja 39 resultatiivsuspunkti ,et ei ole loogiline , et mingi noormängija võeti klubi soovil asemele ? Vaid pigem arvan , et Daniil sai mingi parema pakkumise ja klubi tuli vastu ning lasi ta "vabaks" ?

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis