Tennis

ÕHTULEHE VIDEO | Kui keeruline on algajal pihta saada tennisepallile, mis liigub kiiremini kui Ott Tänak WRC-sarja keskmise kiiruserekordi püstitamisel? (2)

Henry Rull, Siim Kera | Video: Jörgen Norkroos, 20. juuli 2017, 17:05
Õhtulehe ajakirjanikud Henry Rull ja Siim Kera käisid Tallinki Tennisekeskuses proovimas, kui kerge või raske tennisemäng on. Kui eilses klipis lasid žurnalistid valla oma häälepaelad, siis täna võetakse vastu kiireid serve! Jörgen Norkroos
Televusserist vaadates on tennisemäng sama lihtne kui lapselt kommi ära võtmine - viska pall õhku ning pane reket kollasele mänguvahendile vastu. Triumfid, rahamäed ja fännidehordid on selle kõige loogiline tagajärg.

Tegelikult asjad ikka nii lihtsad pole. Õhtulehe ajakirjanikud Henry Rull ja Siim Kera käisid Tallinki Tennisekeskuses omal nahal proovimas, kui raske või kerge tennisemäng on. Tänases klipis võtavad žurnalistid vastu Maarjamaa Fed Cupi ehk Eesti naistekoondise kapteni Märten Tamla pallinguid.

Kui suur see number tegelikult on? Paneme asja konteksti. Näiteks Ott Tänaku keskmine kiirus tänavuse Rootsi ralli üheksandal kiiruskatsel ehk WRC-autode keskmise kiiruse rekord  – 137,8 km/h.

Kas Rull ja Kera suutsid Tamla servi üle võrgu tagasi mängu lüüa? Või olid mehe pallingud nii võimsad, et žurnalistid said mänguvahendile vaid õige õrnalt pihta? Vaata seda juba meeleolukast Õhtulehe videost!

2 KOMMENTAARI

v
VOMBAT 7. august 2017, 14:37
Erinevalt Otist, pallid ei lähe kraavi. Seega on lihtne pihta saada.
k
Kuuuurija 20. juuli 2017, 17:47
Piinlik pole või?

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee