Marko Meerits Eesti koondise treeningul (paremal).Foto: MATI HIIS
20. juuli 2017, 21:42

VIDEO | Kohutav ämber! Eesti koondise väravavaht pudistas nurgalöögi väravasse (4)

Eesti koondist seitsmel korral esindanud Marko Meerits suutis Euroopa liiga kohtumise raames Bröndby vastu oma väravasse pudistada vastaste antud nurgalöögi.

Euroopa liiga teise eelringi korduskohtumisele 0:2 kaotusseisust vastu läinu Vaasa sai kodus peetud kohtumises hea alguse, kui 11. minutil viis VPSi juhtima Jerry Vuotilainen. Paraku kustutas Soome klubi reaalsed edasipääsu lootused just meie väravavahi apsakas mõned minutid hiljem. Taani klubi mängija Hany Mukhtar andis nurgalöögi, kuid kerge palli puterdas 25aastane puurivaht väravasse.

Avapoolaja lõpus kerkis soomlaste südamesse väike lootuskiir kui Ebrima Sohna viis Vaasa 2:1 juhtima. Paraku lõppeski kohtumine säärase tulemusega ja järgmisesse eelringi pääses seega Bröndby.