Jürgen Zopp.Foto: Laura Oks
23. juuli 2017, 16:25

HEA TÖÖ! Jürgen Zopp võitis Saksamaal ITF tenniseturniiri (2)

Jürgen Zopp võitis Saksamaal Kasselis toimunud 25000dollarilise auhinnafondiga ITF-tenniseturniiri finaalis kohaliku tennisisti Jan Choinski 6:3, 6:2.

Maailma edetabelis 480. kohal paiknev Zopp pani finaalis oma paremuse kiiresti maksma, alistades maailma edetabelis temast kolm kohta tagapool paikneva sakslase 62 minutit kestnud kohtumises 6:3, 6:2.

Võidukarika peakohale tõstnud eestlane oli esikohamängus heas hoos. Zopp lõi matši jooksul neli ässa ning tema esimese pallingu õnnestumisprotsent oli suisa 75,6. Kogu turniiri jooksul kaotas eestlane vaid ühe seti.

Viimati jõudis Zopp rahvusvahelise tenniseturniiri finaali tunamullu oktoobris, kui kaotas Hiinas Ningbos mängitud Challengeri turniiri otsustavas kohtumises 6:7, 1:6 Lu Yen-hsunile. Eestlase viimane turniirivõit pärineb samuti Challengeri turniirilt, kui Zopp alistas 2014. aasta novembris Helsingis Dudi Sela 6:4, 5:7, 7:6.