Viktoria Vesso (vasakul). (Facebook)

Bosnia ja Hertsegoviinas Sarajevos toimuvatel kadettide vanuserühma (kuni 17 a.) maadluse Euroopa meistrivõistlustel saavutas naistemaadluses Tartu neiu Viktoria Vesso (kuni 60 kg) hõbemedali.

Kokkuvõttes viis kohtumist pidanud Vesso võitis teel finaali ülekaalukalt punktidega Poola esindaja, seejärel seljatas järjest Saksa, Rumeenia ja Ukraina neiud.

Vaid finaalis tuli Eesti neiul tunnistada napimast nappi kaotust – kohtumine Ungari neiuga lõppes punktiskoori 2:2 juures.

Peale Eesti naistemaadluse liidri Epp Mäe medalit on see Eestile esimene medal kadettide, juunioride või täiskasvanute tiitlivõistlustelt.

Alles 16-aastaseks saanud EMÜ SK kasvandik Viktoria Vesso (treenerid Jakob Proovel ja Veiko Proovel) tuli tänavu juba teistkordselt oma vanuserühma Põhjamaade meistriks ja on võitnud mitmeid auhinnalisi kohti tugevatel turniiridel Rootsis, Saksamaal ning Eestis.

Jaga artiklit

2 kommentaari

S
See ajakirjaniku vimm?  /   08:08, 31. juuli 2017
See juba Ain Niineste saati, kirjutajad uksetaha. kes mäletab. Üks on selge. et Urmas Esloni taolist (kolmikhüppajaTRÜ ajal) ajalkirjutajat teist ei leidu!, või siiski!?
T
Tuleb muidugi järelkasvu juurdegi.  /   16:34, 29. juuli 2017
Jääb mulje, et Epp Mäe sai vaid ühe medali kadettide hulgas, aga Mäe medalisaak kadettide ja juunioride hulgas oli üpris hea - ligi tosin medalit! Muidugi ei lase ÕLi "sportlased" selle jt. maadlusuudistega kõlapinda maadlusest väga laiali ka levida, pigem ikka tagasihoidlikumalt. Vimm on ikka sees juba ammusest ajast, juba kolletab.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis