Henri Drell (palliga) viskas Makedoonia vastu 13 silma.Foto: Martin Ahven
2. august 2017, 19:52

VIIEST VIIS! U18 korvpallikoondis läbis alagrupiturniiri kaotuseta

Eesti U18 korvpallikoondis alistas kodusel EMi B-divisjoni turniiril alagrupifaasis kõik vastased. Kui eile sai koslepi Iirimaa, siis täna alistati 78:58 Makedoonia.

Kohtumine kulges Vaido Rego hoolealuste kontrolli all sisuliselt lahtihüppest saati ning avapoolaja võitsid eestlased 40:29. Teisel poolajal ei suutnudki suisa 21 pallikaotust teinud Makedoonia mängu tagasi tulla. Põhjalikumat mängu käiku jälgi SIIT.

Kohtumise resultatiivseimana viskas keskmängija Karl-Kristjan Karpin 14 punkti. Makedoonia vastu said käed valgeks kõik platsil käinud eestlased, mänguaega ei teeninud traumadega kimpus olevad Robin Kivi ja Kaspar Treier.

Eesti kohtub veerandfinaalis Poolaga, kellega kohtuti tunamullu U16 EMi B-divisjoni finaalis. Kohtumine peetakse reedel.