Ragnar Klavan. Foto: Twitter
3. august 2017, 09:08

VIDEO | Väljakumeestest ainsana täismängu saanud Ragnar Klavan ja Liverpool jäid napilt trofeest ilma (5)

Liverpooli jalgpallimeeskond kaotas eile õhtul Audi Cup´i finaalis penaltitega 4:5 Atletico Madridile ning pidi leppima turniiri teise kohaga.

Atletico asus kohtumist 33. minutil juhtima, kui täpne oli Keidi Bare. Oma väike süü väravas oli ka Ragnar Klavanil, kes olukorras veidi magama jäi. Liverpooli päästis 83. minuti penalti, mille realiseeris Roberto Firmino.

Normaalajale järgnenud penaltiseerias õnnestusid Atleticol kõik viis löögivooru ning Jordan Hendersoni eksimus maksis Liverpoolile võidu. Vaata videost kohtumise tipphetki:

Kuigi Klavanil lasus avaväravas oma süü, siis oli ta Liverpooli poolelt lisaks väravavahile ainuke, kes sai kirja täismängu. Järgmise kohtumise peavad Jürgen Kloppi hoolealuses juba ülehomme, kui kontrollmängus minnakse vastamisi Athletic Bilbaoga.

Audi Cup´il teenis kolmanda koha Napoli, kes alistas 2:0 kodus mänginud Müncheni Bayerni. Saksamaa gigant saadeti platsilt ära vilekoori saatel.