Rasmus Mägi (TAIRO LUTTER)

Rio olümpiamängude finalist Rasmus Mägi ei tule Londoni MMi 400 m tõkkejooksus starti. 25aastane sportlane rääkis juba võistluse eel, et ettevalmistus pole sujunud loodetult ning teda segab vigastus. Mägi ei täpsustanud, mis vigastusega täpselt tegu. 

"Tänasel päeval usun, et mu ettevalmistus on olnud piisavalt kvaliteetne nii tänavu kui ka eelmistel aastatel. Selle kõige pealt on võimalik normaalselt joosta," ütles Mägi kaks päeva enne starti.

Kui aga uuriti, kuidas viimastel nädalatel ettevalmistus sujus, siis tekkis mehe silmadesse murelik pilk. "Kõik ei ole otseselt nii läinud, nagu vaimusilmas nägin. Täna ja homme on olulised momendid, mis näitavad, kuidas keha täpselt vastu peab. Võistlus näitab niikuinii kõik ära, mis me siin ikka ette analüüsime."

Mägi jutust jäi juba reedel kõlama, et ka viimaste päevade treeningutel ei läinud plaanipäraselt. "Viimastel nädalatel tehakse tihti treeningutega liiga. Värskus peaks mul olemas olema ja tegelikult võib olla väga kasulik, kui viimane MMi-eelne nädal oli natukene kergem."

Mägi tänased kommentaarid:

Jaga artiklit

13 kommentaari

N
näss  /   20:20, 6. aug 2017
Huvitav, kas keegi kommenteerijatest on kunagi mõne lihase ära tõmmanud, aga parem kui ei katsetagi, see on üpris valus.
M
Maali   /   17:30, 6. aug 2017
Eks ta ole. Järjekordsel artistil on kontserdipäeval hääl ära, sest sai palju jäätist pugitud. Ikka nooruses juhtub, aga viimase ajal meie elukutseliste meelelahutajatega pisut liiga tihti.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis