Arsenal - LeicesterFoto: IAN KINGTON
11. august 2017, 23:39

Täna õhtul sai alguse Inglismaa jalgpalli kõrgliiga, kui hullumeelses väravatesajus alistas Arsenal 4:3 Leicesteri.

Hooaja esimest väravat polnud vaja kaua oodata, kui pärast 90 sekundit pääses Arsenal juhtima. Palli saatis peaga väravasse debüteerinud Arsenali suvine suurost Alexandre Lacazette.

Alexandre Lacazette tähistamas. Foto: EDDIE KEOGH

Koduperemeeste pidu aga kaua ei kestnud, kui viiendal minutil tasakaalustas tunamullune meister mänguseisu. Leicesteri värava eest hoolitses Shinji Okazaki, kes skooris samuti peaga.

Seejärel võeti veidi hingetõmbe aega vaid viivuks. 29. minutil viis Jamie Vardy Leicesteri omakorda juhtima. Kuid sellegagi polnud avapoolaja sündmused lõppenud. Vahetult enne puhkepausi seadis Danny Welbecki tabamus tabloole viiginumbrid.

Jamie Vardy avavärav. Foto: IAN KINGTON

Teisel poolajal jätkati mõnusas rütmis ning värav ei lasknud end kaua oodata. Möödus vaid 11 minutit kui Vardy teine tabamus taas Rebased juhtima viis. Asjad tundusid juba paika loksuvat, aga...

83. minutil tõi Aaron Ramsey tabloole taas viiginumbrid ning vaid kaks minutit hiljem pääses Arsenal omakorda juhtima! Oliver Giroud´ värav jäigi viimaseks ning tõi Arsenalile ülimagusa võidu. Sealjuures sekkusid mõlemad mehed pingilt.

Ühtlasi jätkus Arsenali vägev seeria. Nimelt pole Arsene Wengeri hoolealused Leicesterile kaotanud nüüd 21 järjestikuses kohtumises. Viimati jäädi alla 1994. aastal.

Ülejäänud avavooru kohtumised peetakse laupäeval ja pühapäeval. Homme peab oma esimeese kohtumise ka Ragnar Klavani leivaisa Liverpool.