ÕL LONDONIS | Maailma neljas kümnevõistleja Janek Õiglane: sellist pauku ei osanud oodata (24)

Noormehest on mees sirgunud, seda näitavad sitked lihased ja sellejagu jõudu juurde tulnud. Tubli!
Qwert13. august 2017, 11:33
Tubli juba ainuüksi oma isikliku rekordi pärast! Vägev oli odavise, mis pani isegi staadioni rõkatama. Ka Saluri ja Uibo olid tublid.
13. august 2017, 10:45
kõige õnnetum koht-neljas koht.eluaeg jääb teadmine,et nibin-nabin jäi medalist puudu.
Ninanäppija13. august 2017, 16:14
14. august 2017, 09:49
targem ikka kui m nninäppija.
arvamus13. august 2017, 09:37
Kõva saavutus, mitmed stabiilsed 8500 punkti mehed jäid seljataha, loodame et see ainsaks sähvatuseks ei jää ja head kontakteerumist publikuga oli mõnus vaadata.
Eesti edetabelis 5., aga kui MMde arvestuses tabelit seada, siis väga tubli!13. august 2017, 18:18
Need meie edetabelis 8500 punktimehed olid sootsates tingimustes, meenub, et kui Valteril oli vaja tiitlivõistlustele pääseda, siis timmis Toomas ta just Minski jõuprooviks võistluskõlbulikuks ja andekas Külvet tegi väärika tulemuse. Kristjani (Rahnu) 8500 tuli kokku -Prantsusmaal- samuti suht libedalt. Nii ongi Nool ja Õiglane MMde parimad mehed, vastavalt 2. ja 4. kohaga!
Aix13. august 2017, 09:26
Tubli! Poisil on suhtumine õige, nö see aines on tal olemas.
kaasaelajas13. august 2017, 09:16
Tubli poiss! Kahjuks ainus meie sportlane kes mm-il positiivseid emotsioone tekitas.
Maša13. august 2017, 16:15
Noh Saluri ei valmistanud ka pettumust. Võitlejahing.
qwq1113. august 2017, 09:07
kolmas koht oleks ikka parem olnud ja pronks,aga sellegipoolest tubli Tegija ja õnne kuhjaga
13. august 2017, 09:10
Jaa, esimene koht oleks veel parem olnud, eksju?
13. august 2017, 14:27
oleks jahl,sa nii madala enesehinnanguga,et rohkemat ei tahagi,aitab neljandast kohast küll?
jaan13. august 2017, 16:44
kas sinu arvates tulid teised sinna plaksutama või
14. august 2017, 09:50
ma tunnen poissi jaani,kel kellakotid maani...
AB13. august 2017, 08:25
Palju õnne!!! Ka suurepärane suhtleja.
Super13. august 2017, 08:04
kusti13. august 2017, 07:34
Medalist ei jäänudki palju puudu! Võimas!
vanamees13. august 2017, 06:36
tubli poiss13. august 2017, 05:27
Betoontigu13. august 2017, 05:26
hoidsin pöialt13. august 2017, 01:52
Elasin kaasa ja pronksist jäi sul tôesti nii vähe puudu. Igati tubli ja edu!
13. august 2017, 00:21
Edu Janek edaspidiseks ! Uskusin Su saavutustesse sellest ajast kui Sa U 23 võistlusega saavutasid 3. koha Oled tubli ja võitleja Edu Sulle ja Su treenerile !!!