Valugrimassides Usain Bolt koos koondisekaaslastega staadionilt lahkumas. (Matthias Schrader)

Londoni MMi eelviimase võistluspäeva lõpetas trööstitu vaatepilt, kui Usain Bolt lõpetas oma võistluse staadionitartaanil, mitte võitjana finišis. 

Ilmselt oma sportlaskarjääris viimast korda rajale tuisanud jamaikalase võistlus lõppes 4x100 meetri teatejooksu viimases vahetuses ning koondis üle lõpujoone ei jõudnudki. 

"Nad lükkasid meie võistlust liiga kaua edasi," süüdistas Bolti koondisekaaslane Yohan Blake juhtunud korraldajaid. Nimelt lükkus teatejooksu start erinevate medalitseremooniate tõttu 10 minutit edasi. 

"Usainil [Bolt] hakkas külm, ta ütles mulle: "Asi tundub kahtlane,"" meenutas Blake Bolti sõnu vahetult enne starti. "Et spordilegend ja minu väga hea sõber nii lõpetas... see on kahetsusväärne." 

Jamaika koondise arst Kevin Jones kinnitab, et tegemist oli reielihase krambiga, kuid ei midagi tõsist. "Teda tabasid tõesti krambid, kuid füüsilisest valust oli tol hetkel rohkem murtud vaimne pool," lisas Jones. 

Jamaika teise vahetuse jooksja Julian Forte´i sõnutsi oli Bolt tõepoolest murtud. "Ta ei osanud meile täpselt öelda, mis juhtus, kuid ta vabandas kõigi koondislaste ees korduvalt," rääkis Forte. "Ütlesime talle, et selleks pole mingit vajadust - vigastused on üks osa spordist." 

Vaata videost, kuidas Bolti võistlus dramaatiliselt lõppes: 

Jaga artiklit

11 kommentaari

K
kindlasti  /   08:42, 14. aug 2017
ta venistas lihast, nagu lõpuks öeldi - ärge ikka oma kommentaarides tühja lobisege! Olen absoluutselt kindel, et keegi teist (ei Sass ega S eriti) pole mitte kunagi tipptasemel sporti teinud. Pigem õlleklaas pihus tugitooli sposrti. Tippspordis käib sportlane oma tervisega noatera mööda ning maksab oma pingutuste eest hiljem väga valusat hinda! . Aga vea tegi Bolt arvatavasti sellega, et erinevalt teistest kaasvõistlejatest ta ei teinud oodates spetsiifilisi soojendusliigutusi edasi, vaid jalutas ringi ja lihas jahtus maha. Jätke oma mõttetud tarkused dopingust - Boltil pole neid vaja, sest on looduselt saanud kaasa fantastilise füüsise ja särtsu!
P
pallur   /   13:22, 13. aug 2017
Kuningas peaks lahkuma võitjana,200-s oli täiesti reaalne võita!Teatejooks oli ette aimatav,Jamaica jooksjad olid sprindis statistid.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis