18. august 2017, 21:54

NII SEE JUHTUS | Sport 18.08: Eesti võrkpallikoondis võitis taas suuremate raskusteta Hispaaniat

Mis reedesel spordipäeval juhtuma hakkab? Loomulikult kihutab Saksamaa teedel Ott Tänak, kelle tegemistel saad silma peal hoida siit. Lisaks oli võistlustules EM-finaalturniiriks valmistuv Eesti võrkpallikoondis, kes alistas Tondirabas Hispaania geimidega 3:0 (25:22, 25:21, 25:22). Samuti saavad avalöögi Hispaania ja Saksamaa jalgpalli kõrgliigad. Kõigel sellel, aga ka paljul muul hoiab Õhtuleht silma peal! Head kaasaelamist!
21:53

21:03
KERGEJÕUSTIK

20:37

Lisageimi kaotas põhimeesteta mänginud Eesti 24:26.

20:18
VÕRKPALL

Lisageimi alustab Eesti teine ešelon: Andres Toobal, Oliver Orav, Kristo Kollo, Henri Treial ja libero Denis Losnikov.

Põhimeeste statistika saab juba kokku võtta. Resultatiivseim oli Robert Täht 12 punktiga, Andri Aganits ja Ardo Kreek lisasid 9 silma. Aganitsa rünnakuprotsent oli sealjuures 100, Tähel 53 ja Kreegil 50. Kuus punkti toonud Oliver Venno protsent oli 31 ja kaheksa silma kogunud Andrus Raadikul 39.

20:07
VÕRKPALL

Kolmas geim ka Eestile ja seisuga 25:22. Seis püsis pikka aega tasavägisena, aga seisult 12:12 sai Eesti neli punkti järjest ja hoidis kerget initsiatiivi lõpuni. Praktika huvides peetakse üks geim veel.

19:36
VÕRKPALL

Eesti resultatiivseimad on seni kaheksa punktiga Kreek ja seitsmega Täht.

19:33
VÕRKPALL
Oliver Venno (11), Kert Toobal (5) ja Andri Aganits (19) mängus Hispaania vastu. (Alar Truu)
19:28
VÕRKPALL

Teises geimis oli Eesti üleolek üpris kindel. Ette mindi 8:3, 16:11 ja geim võideti 25:21. Väljakul olid taas peamiselt põhijõud.

19:00
VÕRKPALL

Tondiraba jäähallis on alanud Eesti ja Hispaania võrkpallikoondiste kohtumine. Järgmisel nädalal Poolas algavaks EM-finaalturniiriks valmistuv Eesti võtab tänast mängu kindlasti tõsiselt. Vähemalt esimeses geimis olid platsil põhijõud Ardo Kreek (peab koondises karjääri 200. mängu!), Oliver Venno, Robert Täht, Andrus Raadik, Andri Aganits, Kert Toobal, libero Rait Rikberg ning lõpus ka Renee Teppan ja Andres Toobal.

Homme saavad suuremat koormust eelkõige vahetusmehed, pühapäevases kolmandas matšis tulevad ilmselt taas väljakule põhijõud.

Eesti dikteeris esimest geimi algusest lõpuni ja kuigi kohati jõudsid hispaanlased ühe punkti kaugusele, siis lõpuks näitas tabloo numbreid 25:22 Eesti kasuks. Muide, pühapäevane matš on sellel suvel juba kaheksas Eesti-Hispaania vastasseis!

17:24

17:04
LASKESUUSATAMINE
15:35

Rooney´dele tuleb lisa!

Baby number 4 is on its way. Can't wait to meet the new member of our family 😁@coleen_rooney

A post shared by Wayne Rooney (@waynerooney) on

15:26

15:18

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) mälestab Soome Jalgpalliliidu presidenti Pertti Alajat (18.02.1952–18.08.2017), kes lahkus meie seast pärast rasket haigust.

„Oleme väga kurvad, et meie kauaaegne sõber Pertti Alaja on meie hulgast lahkunud. Eesti Jalgpalli Liidu ja Eesti jalgpallipere nimel avaldame sügavat kaastunnet Soome Jalgpalliliidule ja Soome jalgpalliperele. Meie mõtted on neil rasketel päevadel teiega,“ seisis EJLi poolt Soome kolleegidele saadetud kaastundeavalduses.