Sebastien Ogier. (PATRIK STOLLARZ)

Hetkel M-Spordi ridadesse kuuluva autoralli MM-sarja üldliidri Sebastian Ogier tulevik on lahtine. Kuigi mees on vihjanud ka karjääri lõpetamisele, eelistaks ta järgmisel hooajal samamoodi ralliradadel tuhiseda. 

"Karjäärile joone alla tõmbamine on võimalik, kuid mu otsus ei sõltu tänavusest hooajast ega tiitlist," sõnas mees WRC kodulehel antud usutluses. "Hetkel tunnen, et tahan veel natukene sõita ja ilmselt nii ka läheb."

"Mind ei vaeva see küsimus. Hetkel olen oma olukorraga rahul ning kui mul oleks võimalik järgmisel aastal midagi korda saata, siis ilmselt jätkan," lausus mees. 

Mehe praegune leping M-Spordiga kestab tänavuse hooaja lõpuni ning esialgu on prantslane näidanud üles soovi oma praeguse leivaisa meeskonnas jätkata. Seda juhul, kui leitakse piisavalt rahalisi vahendeid, et autot endiselt konkurentsivõimelisena hoida. 

"Mul on pakkumised hetkel laual. Ütlen hetkel sama, mis olen varemgi öelnud, et varsti langetan otsuse. Loodetavasti oleme Hispaania ralli (5. - 8. oktoober) ajaks juba targemad," lisas ta. 

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis