Võidukal Eesti fännitiimil aitas juubeldada ka Mart Naaber, kes täitis eile peetud kvalifikatsioonis kohtuniku rolli. (Ats Kuldkepp)

Täna õhtul peetavaks Eesti ja Serbia võrkpallikoondiste matšiks valmistuvad Eesti poolehoidjad kogunesid juba varakult fännialale, et vaadata Eesti ja Soome fännitiimide mängu. Kui neljapäeval peetud koondiste heitluses pidid Eesti tipud põhjanaabritele alla vanduma, siis täna rollid vahetusid.

Eesti võistkond, kes kandis originaalset nime "Võistkond", oli esimeses geimis parem 25:13, kuid teine kaotati 22:25. Otsustavas kolmandas geimis ei jäetud Soomele aga mingit võimalust - seis jäi koguni 15:4 omadele.

Hetk Eesti ja Soome fännimatšist. (Ats Kuldkepp)

Nagu kohtumist kommenteerinud Toomas Vara ütles, siis Eesti võrkpalluritele oli tegu esimese võiduga soomlaste üle pärast 2005. aastat. Eesti fännitiimi juhendanud Avo Keele sõnul oli Eesti võistkonnas materjali küll ja veel.

Eesti ja Serbia koondiste matš algab Eesti aja järgi kell 18.30.

Jaga artiklit

2 kommentaari

S
See fännijutt  /   18:07, 27. aug 2017
on juba ära tüüdanud. Kas tõesti pole enam olulisematest ja suurele osale inimestest elulistest teemadest vaja kirjutada, kui ainult seda ülevoolavas võtmes ja enesekiitusega pärjatud fännijuttu?
Selle edevusega seotult tulevad meelde mõned piinlikkust valmistanud episoodid kaasmaalannade käitumisest suure kodumaa randades ja vaba aja veetmise kohtades. Siis oli kombeks ennast soomlasteks mängida ja kõrgilt ja üleolevalt käituda, kuigi taskutes pesitses üldjuhul tühjus. Välismaalastena käitunud mehepoegadele esitati kõrtsis ka vastav arve, mis uhked ja ülbed kiruma pani. Üldiselt tuli mitmeid kordi piinlikkust tunda kaasmaalaste võltsi ja rafineeritult pahatahtliku käitumise pärast.
Loodan siiralt, et praegused fännid oleksid siiramad ja oma marki liigse agarusega täis ei teeks.
V
vat siis  /   08:21, 27. aug 2017
fännid vahetagu koondisega kohad, saab ehk asja ....

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis