Conor McGregor (vasakul) võitles südilt, kuid kümnendas raundis pani võitmatu Floyd Mayweather Jr. oma paremuse kindlalt maksma. (Mark J. Rebilas)

Floyd Mayweather Jr. tõusis poksimaailma rekordimeheks, sest pole karjääri jooksul kaotanud ühtegi 50st profimatšist. Kui varem oli ameeriklane 49 võiduga samal pulgal legendaarse Rocky Marcianoga, siis nüüd on Mayweather Jr. ainuvalitseja.

Küll jääb Marcianot saatma nokaudikuninga staatus, sest 49st võidust koguni 43 teenis ta nokaudiga, Mayweatheril on sama temp õnnestunud 27 korda.

Ameeriklane kinnitas, et rohkem ta poksiringi ei tiku ning 50 võidu ja võitmatu poksitšempioni staatusega on hea areenilt lahkuda. Siiski peab tõdema, et karjääri lõppu on vanameister lubanud ka varem, kuid ikkagi naasnud.

Floyd Mayweather Jr. (vasakul). (STEVE MARCUS)

Oma viimasele vastasele ehk Conor McGregorile jagus Mayweatheril vaid kiidusõnu. "Ta on kõva võitleja. McGregor oli tunduvalt parem, kui oskasin arvata. Samas olin mina ikkagi tugevam," rääkis ta pärast matši.

Marciano rekordi ületamist ta pikalt ei kommenteerinud: "Ootan päeva, kui saan poksi kuulsuste halli liikmeks. See oli kindlasti mu viimane matš ja valisin selleks õige tantsupartneri. Conor McGregor, sa oled tõeline tšempion!"

Floyd Mayweather Jr. vs Conor McGregor. (STEVE MARCUS)

Jaga artiklit

3 kommentaari

I
Ilmar  /   16:13, 28. aug 2017
Selge on ka see, et kui nad läheksid veelkord kokku MMA reeglite järgi, siis oleks hoopis tema ise tantsuparnter McGregorile.
K
Khm  /   11:14, 27. aug 2017
Klounaad, mis järgmiseks, 500milj ja sumomaadleja?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis