Spordivaria

Ultratriatleet Ratasepp nägi hullumeelse katsumuse järel õudusunenägu 

Õhtuleht.ee, 27. august 2017 18:45
Rait Ratasepp kümnekordse triatloni rattarajal.Foto: Tarmo Tikk
Eile kümnekordse triatloni (38 km ujumist, 1800 km rattasõitu ja 422 km jooksu) lõpetanud Rait Ratasepp nägi pärast ligi kümme ööpäeva kestnud katkematut võistlust teemakohast õudusunenägu*.

"Rait nägi öösel unes, et taastumiseks peab ta rattaga sõitma kogu tee tagurpidi tagasi," teatas sportlase tegemisi vahendav Facebooki leht. "See unenägu on midagi sarnast nagu Dave (konkurent - toim.) pärast katsumust nägi: ta sõitis rattaga tee lõppu ja seal öeldi, et teisel pool saab maha. Sõitis teisele poole tee lõppu, öeldi, et teisel pool saab maha. Selle hirmsa unenäo peale ärkas ta iga kahe tunni tagant üles.

Rait on hetkel tagasi voodis, taastumas. Tegi väikse jalutuskäigu ja ütles auto pagasnikust asju võttes, et naudib, et saab taas teha igapäevaseid toiminguid."

* - kujutage ette, et peaksite teise 234 tundi, 31 minutit ja 15 sekundit kestnud pingutuse kohe uuesti otsa tegema, on ju õudne!?

Samal teemal

20.09.2017
Hullumeelse katsumuse läbi teinud Rait Ratasepp avaldas, palju ta 10 päeva jooksul tegelikult magas
11.09.2017
SUUR INTERVJUU | Ultratriatleet Rait Ratasepp: olen viinud keha staadiumisse, kus päev otsa sportimist on kehale sama lihtne kui mõne jaoks kontoris kaheksa tundi istumist
26.08.2017
VIDEO | Inimvõimetel ei ole piire! Ratasepp jõudis kümnekordse triatloni finišisse, aeg alla 235 tunni
22.08.2017
TÄITSA LÕPP! Rait Ratasepp lõpetas ka rattadistantsi, ees ootab 422 km jooksu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee