Loodetavasti ilmataat halastab ja laseb Anett Kontaveitil täna USA lahtiste avaringi matši ära pidada.Foto: AFP / Scanpix
31. august 2017, 02:25

NII SEE JUHTUS | Sport 30.08: Kanepi alustas US Openit võidukalt, Kontaveit kaotas avaringis (1)

Tervitus, head spordisõbrad! Kui soovid teada, mis augustikuu viimasel kolmapäeval spordimaailmas toimub, siis hoia Õhtulehe otseblogil silm peal. Kell 18 jätkab Kaia Kanepi eile vihma tõttu seisul 0:6, 4:2 pooleli jäänud USA lahtiste tennisemeistrivõistluste avaringi matši, Anett Kontaveit peaks plaani järgi platsile tulema hilisõhtul. Mõistagi kogume siia päeva jooksul kokku kõik tähtsa ja põneva. Naudime koos!
02:25
HEAD ÖÖD!

Sellega tõmbame pikale spordipäevale joone alla, hommikul juba uued uudised!

02:19
TENNIS

4:6 - Mäng kokku 7:6, 1:6, 4:6. Kontaveit teenis viimases geimis veel murdepalli, kuid kahjuks mitte enamat.

02:14
TENNIS

4:5 - Kontaveit hoiab oma servi kindlalt!

02:11
TENNIS

3:5 - Ohhoo! Kontaveit võidab Šafarova servigeimi nulliga! Tennisemäng ei lõpe tõepoolest enne, kui viimane punkt mängitud.

02:08
TENNIS

2:5 - Kahjuks tundub, et mng tüürib lõpu poole.

02:05
TENNIS

2:4 - Šafarova ei taha oma servigeime kuidagi ära anda.

02:00
TENNIS

2:3 - Oma servigeim 30ga ka Kontaveitile. Lootus püsib!

01:58
TENNIS

1:3 - Šafarova hoiab oma servi 30ga.

01:54
TENNIS

1:2 - Esimene geim on otsustavas setis käes!

01:51
TENNIS

0:2 - Šafarova võidab oma servigeimi kindlalt.

01:48
TENNIS

KOLMAS SETT

0:1 - Oh ei, Kontaveit kaotab kohe esimese oma servigeimi.

01:44
TENNIS

1:6 - Imet ei sünni, võitja selgitab otsustav sett.

01:41
TENNIS

1:5 - Nüüd võidab Kontaveit geimi nulliga - vähemalt on augeim käes!

01:39
TENNIS

0:5 - Oma servigeim kuidagi juba liiga kiirelt Šafarovale.

01:37
TENNIS

0:4 - Ja oma serv läheb 30ga ära, see sett tundub minema sõitvat...

01:33
TENNIS

0:3 - Kontaveit võitleb vastase servil seisult 15:40 viigi välja, kuid geimi ikkagi kätte ei saa.