Dennis Schröder (vasakul).Foto: JACK GUEZ
31. august 2017, 17:25

Korvpalli EM: Saksamaa noor NBA täht pani kohe peo püsti

Täna alanud korvpalli EMil sai esimese võidu Saksamaa, kes alistas Tel Avivis peetavas B-grupis Ukraina 75:63 (poolaeg 39:33).

Kohtumist alustas edukamalt Ukraina, kes võitis avaveerandaja 16:9. Siis sai Saksamaa rünnaku käima ja kasvatas stabiilselt edu. Lõpuminutitel ei suutnud ukrainlased enam vastastele väga ohlikuks saada, kuigi puist esitust näitasid viimasel veerandil ka sakslased.

Saksamaa resultatiivseim oli oodatult Dennis Schröder, kes tabas 20 väljakult sooritatud viskest 11 ja kogus 32 punkti. Lisaks jagas NBA klubi Atlanta Hawksi põhimängujuht kaaslastele seitse resultatiivset söötu. Robin Benzing toetas Schröderit 17 silmaga. Ukrainlastele tõi Oleksandr Mišula 12 ja Artjom Pustovõi 11 punkti.

Selles grupis peetakse täna veel mängud Leedu - Gruusia (kell 18.30) ja Itaalia - Iisrael (21.30).