Läti küttis fantastiliste Timma, Strelnieksi ja Porzingise juhtimisel 28-punktilise sauna

Toimetas Henry Rull, 2. september 2017 15:54
Kristaps Porzingis (punases).Foto: OZAN KOSE
Korvpalli EMi kaotusega Serbiale alustanud Läti teenis täna esimese võidu, kui alistas 92:64 Belgia. Meie lõunanaabrid otsustasid mängu saatuse teisel veerandajal, mis võideti suisa 23:8, viimasel veerandajal oldi paremaid lausa 29:9.

Kohtumise ühe paremana viskas lätlaste NBA täht Kristaps Porzingis 27 punkti. New York Knicksi korvialune jõud tabas 13 kahepunktiviskest suisa kaheksa, vabaviskejoonel oli Porzingis veelgi täpsem: tosinast üritusest läbisid korvirõnga 11.

Porzingise kõrval säras Euroliiga klubisse Baskonia kuuluv Janis Timma. Pikalt Ühisliigas mänginud mees kogus 27 punkti (2p 6/6, 3p 4/8), seitse lauapalli ja kaks vaheltlõiget. Janis Strelnieks panustas võitu üheksa silma ja 13 korvisööduga.

03.09.2017
VÄGEV MÄNG! Imelaps Doncic pani Kreeka korvpalli EMil ülimalt raskesse seisu
02.09.2017
Korvpalli EM: Leedu murdis kolmandal veerandil Iisraeli vastupanu, Soomele valus kaotus