Põlva Serviti peatreener Kalmer Musting.Foto: Aldo Luud
Käsipall
3. september 2017, 12:18

Serviti teenis eurosarjas väärt viigi, HC Tallinn jõudis kodus finaali

Eesti käsipallimeister Põlva Serviti mängis eurosarja EHF Cup esimese eelringi avamängus Horvaatias kohaliku HRK Goricaga 21:21 viiki ja püüab järgmisel laupäeval kodusaalis edasipääsu.

Serviti kaotas poolaja 8:10, kuid pärast vaheaega mängupilt paranes. "Mängisime avapoolajal äärmiselt ebaõnnestunult. Jätsime realiseerimata koguni kuus üks-üks olukorda, sealhulgas ühe karistusviske. Tegime kohutavalt palju tehnilist praaki," tõdes Serviti peatreener Kalmer Musting pressiteate vahendusel. "Teisel poolajal leidsime oma rütmi ja realiseerimine paranes oluliselt. Kahjuks pidime palju mängima vähemuses," lisas ta.

Serviti edukamad olid Kristjan Muuga 6 ja Henri Sillaste 5 väravaga.

Värske meistriliigaklubi HC Tallinn alistas Kalevi hallis peetaval enda korraldataval turniiril poolfinaalis Venemaa tugevuselt teises liigas osaleva Peterburi meeskonna pärast 9:16 kaotatud poolaega 27:21! Täna kell 15.15 algavas finaalis kohtutakse Kaunase Granitas-Karysega, kes oli 32:27 üle Viljandist. Pronksimäng Viljandi - Peterburi algab kell 13.30.