Janar Talts. (Martin Ahven)

Lätis hooajaeelseid treeningmänge pidav Tartu Ülikooli korvpallimeeskond pidas madistas täna Liepajas LOC sõprusturniiri raames Venemaa meeskonnaga BC Samara. 

Kaks päeva tagasi Ventspilsi 72:66 paremust tunnistama pidanud tartlased tundsid kaotusekibedust ka täna, kui Lätis toimunud kohtumises jäädi 7 punktiga 73:67 alla BC Samarale. 

Tartu meeskonna resultatiivseim oli nende selle suvine täiendus, Rootsi koondise keskmängija, Carl Engström, kes viskas 17 punkti. Teda toetasid Steven Cook 16 ning Janar Talts 12 silmaga. Veel said meeskonna eest käe valgeks Kristjan Kitsing (8 punkti), Vytenis Cizauskas (8), Tanel Sokk (4) ja Robin Kivi (2). Võtjate resultatiivseim oli 18 punkti toons Linas Lekavicius. 

Juba laupäeval ootab Taaralinna klubi Riia VEF, kellega minnaks samamoodi Liepajas vastamisi kell 20:30. Tartu Ülikooli korvpallimeeskond lõpetab oma Balti riikide turnee järgmisel nädalavahetusel, kui Klaipedas osaletakse Gastastas sõprusturniiril. 

Jaga artiklit

1 kommentaar

W
www  /   11:59, 8. sept 2017
vaatasin seda mängu.kui kunagi hakkasid need täienduse nimed tulema,siis arvasin pahasti jänki ja svenssoni kohta...no,kui nüüd vaadata,siis mulje paranes vaid veidi.kahjuks vist euruhooaeg piirdub paari mänguga,kui just thomase sugust viskajat ei leita ruttu.aga materjali on ja vene paneb nad baltiliigaks mängima :)

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis