Nädala viimane tööpäev toob traditsiooniliselt kaasa ka palju sporti. Korvpalli EMil on küll puhkepäev, kuid US Open ja Nõmme Kalju ning Levadia vaheline jalgpallimatš on vaid paar näidet, millel täna silma peal hoiame.

Sellega tõmbame tänasele spordipäevale joone alla, homme hommikust uued uudised!

(Tiina Kõrtsini)
22:08
21:38
21:26

Hiiul on mäng lõppenud, Kalju - Levadia 1:1. See tulemus sobib suurepäraselt hoopis FC Florale, kellele Levadia lähenes ainult ühe punkti võrra. Ning florakaid ootab homme Lasnamäel ees lahing Infonetiga. Floral on 70, Levadial 64, Kaljul 61, Infonetil 54 punkti.

21:23

Aga Kalju ei anna alla - Igor Subbotin teeb kolmandal üleminutil 1:1!

21:19

Sunnitud vahetus oli Levadiale hea - Tabi Manga viib omad 89. minutil 1:0 juhtima!

21:14

Jalgpalliliit teatab, et 17. septembril ei kohtu Eesti naiste koondis sõprusmängus mitte Jordaania, vaid Helsingi JKga. Põhjus on proosaline - jordaanlased jäid viisaprotseduuriga hiljaks.

21:12
21:00
20:20
Karl Juhkami, Hiiu staadion

Esimene kolmveerandtund on läbi ja meeskonnad lähevad riietusruumi 0:0 viigiseisul. Sündmustevaese kohtumise esimene tipphetk sünnibki nüüd poolajapausil, kui Hiiu staadionile püstitatud laval asub tribüünidele tulnud poolehoidjaid rõõmustama Üllar Jörberg.

20:01

Kalju - Levadia 0:0, mängitud 30 minutit. Seni võimalustevaeselt kulgenud kohtumises on Levadia 25. minutil sunnitud tegema vahetuse. Juba avaminutitel esimese kõksu saanud Gando ei suuda mängu jätkata ning tema asemel tuleb platsile Tabi Manga.

19:45
KERGEJÕUSTIK
(Aldo Luud)
19:28

Hiiul pannakse kell 19.30 pall mängu meistriliiga 28. vooru keskses mängus Nõmme Kalju - Levadia. Kaks mängu algas kell 19: Viljandi Tulevik juhib praeguseks Pärnus sealse Vapruse vastu 3:1 ning Paide Tartus kohaliku Tammeka vastu 1:0.