Sander Raieste pealtpanek.Foto: ACB Youtube / Kuvatõmmis
9. september 2017, 11:30

VIDEO | Euroliiga klubi eest platsile saanud Sander Raieste lõpetas soolorünnaku kauni pealtpanekuga

Eesti üks andekamaid noori korvpallureid Sander Raieste sai oma koduklubi Vitoria Baskonia esindusmeeskonna eest eile peetud kontrollmängus Obradoiro vastu platsile 16 minutiks ja tegi selle aja jooksul nii mõndagi ilusat.

Neljanda veerandaja keskel mängis ta üle terve Obradoiro kaitse ja lõpetas soolorünnaku korraliku pealtpanekuga.

Kokku viskas Raieste 17 minutiga 6 punkti ja võttis 3 lauapalli. Alates oktoobrist taas Euroliigas mängima hakkav Vitoria kaotas kohtumise 82:96. Meeskonna resultatiivseim oli Brasiilia legend Marcelo Huertas 17 punktiga.

Kogu mängu kokkuvõte:

Suvel Tallinnas peetud U18 EMi B-divisjoni turniirist jäi 18aastane ja 203 cm pikkune Raieste põlvevigastuse tõttu eemale.