Infonet - FloraFoto: Martin Ahven
9. september 2017, 20:52

Jalgpalli Eesti meistriliigas sai täna magusa võidu kuldmedalit nooliv FC Flora. Eelmises voorus tänavu esmakordselt kaotusekibedust tundma pidanud rohevalge meeskond (Infonet võitis siis 4:2 - K.J) sai Lasnamäel täna magusa revanši, alistades kodumeeskonna 3:1.

Arno Pijpersi hoolealused asusid kohtumist juhtima 29. minutil. Gert Kamsi paremalt äärelt antud tsenderduse suunas peaga võrku Premium liiga väravaküttide edetabelis teist kohta hoidev Rauno Sappinen.

Just sama mees oli täpne ka seitse minutit hiljem, kui Kitseküla meeskonna eduseisu kaheväravaliseks kasvatas. Infoneti postide vahel seisnud Matvei Igonen hindas valesti vasakult äärelt Roman Sobtšenko poolt kasti saadetud tsenderdust ning Sappinenil ei jäänud muud üle, kui nahkkera paari meetri pealt tühja väravasse saata.

Kohe teise poolaja alguses nõelas aga Infonet. Dmitri Kruglovi nurgalöögile sai esimesena pea vahele Jevgeni Harin, kes palli Flora väravavahi Richard Alandi seljataha saatis.

Kohtumise lõppseisu 3:1 vormistas Flora juba mängu üleminutitel, kui karistas meeleheitlikult viigiväravat jahtinud Infoneti kontrarünnakust. Paremalt äärelt kasti purjetanud Rauno Alliku söödule sai Igonen küll käed vahele, kuid värava ette kukkunud palli torkas üle väravajoone Martin Miller.

Kaheksa vooru enne lõppu on Flora eduseis teisel kohal paikneva Levadia ees üheksa punkti. Kolmandal tabelireal olev Nõmme Kalju on rohevalgetest juba 12 silma kaugusel. Täna kodumurul liiderklubi paremust tunnistanud Infonet jääb Florast maha juba 19 punktiga.