Alar Varrakul on hooaja eel käed-jalad tööd täis. Foto: Tiina Kõrtsini
9. september 2017, 22:07

BC Kalev/Cramo tunnistas Liepaja turniiril vastaste paremust

Eesti meister BC Kalev/Cramo pidi Liepajas peetaval üheksa meeskonnaga korvpalliturniiril tunnistama täna Permi Parma 83:76 paremust.

Branko Mirkovicita pallinud Kalev sai Permi klubi vastu hea lähte, juhtides avaveerandi järel 16:15. Minimaalne eduseis muutus paraku kaotusseisuks teisel veerandajal, kuid vastastega sammu hoidnud Kalev ei jäänud kaugele maha. Poolajapausile mindi Parma 37:33 eduseisul.

Kolmas ning neljas veerandaeg oli samamoodi võrdsete heitlus. Pidevalt väikeses kaotusseisus olnud Kalev pidid lõpuks tunnistama vastaste 83:76 paremust.

Kalevi parimana tõi Cedric Simmons täna 18 punkti ja noppis 9 lauapalli. Kahekohalise arvu punkte tõid veel Sten-Timmu Sokk (15), Janari Jõesaar (11), Bojan Subotiv (11) ning Erik Keedus (10).

Vanameister Gregor Arbet sai kirja 14 mänguminutit ning 2 silma, tulevikutalent Matthias Tassi tosina minutiga isiklikku punktisaldot ei avanud. Permi parimana tõid Frank Gaines 24 ning Ivan Ukhov 20 silma.

Meeskonna värsked täiendused Kristjan Kangur ja Madis Soodla Cramoga turniiril kaasas pole.