Venemaa korvpallikoondise EM jätkub veerandfinaaliga Kreeka vastu.Foto: AFP / Scanpix
10. september 2017, 23:36

NII SEE JUHTUS | Sport 10.09: korvpalli EMil jäid sõelale kaheksa kanget (1)

Pühapäevane spordipäev toob endaga mõistagi taas kuhjaga korvpalli, kui EMil mängitakse ära järelejäänud neli kaheksandikfinaali. Kuidas läheb lätlastel? Kas Ungari suudab Serbiale mingisugust vastupanu osutada? Kas türklased šokeerivad kodus Hispaaniat? Millised on Venemaa võimalused Horvaatia vastu? Vastused nendele küsimustele selguvad päeva jooksul. Lisaks mahub kavva ka hulgaliselt muud sporti, millel Õhtuleht silma peal hoiab. Head kaasaelamist!
23:36
SPORDISÕBER

Selle teatega tõmbame tänasele otseblogile ka joone alla. Hüva ööd!

23:36
KORVPALLI EM

Asi ants! Venemaa veerandfinaalis, Horvaatia asub kodu poole.

23:29

Võib üsna kindlalt väita, et kaheksas veerandfinalist on Venemaa, kes juhib kaks minutit enne kohtumise lõppu Horvaatia vastu 97:78.

22:58

22:26

Venemaa võidab Horvaatia vastu avapoolaja 46:42.

21:04

Bundesliga 3. vooru tulemused, Müncheni Bayern kaotas!

20:53

20:48

Korvpalli EMi viimane kaheksandikfinaal Horvaatia - Venemaa algab kell 21.30.

18:34

Ungari võidab Serbia vastu viimase veerandaja 25:17, kuid kohtumise saatust see ei muuda: Serbia võidab 86:78! 18.45 algab tänane kolmas kaheksandikfinaal, kui kohtuvad Hispaania ja Türgi.

15:59

Serbia pääses küll kiiresti 16:3 ette, kuid Ungari ei andnud alla. Jõuti järgi ning kuigi serblased on pidevalt ees olnud, siis ungarlased pusivad ilusti. Vaheajale pääseb suurem 48:41 edus.