27
fotot
Treeninggrupp Spartas. (Martin Ahven)

Eesti üks armastatumaid sporditegelasi Ott Kiivikas tähistab täna oma 40. sünnipäeva.

Kuigi sportlase kohta on Kiivikal eluaastaid juba soliidselt, siis on fitnessiga tegeleva mehe vorm muljetavaldav. Sügisel ootavad teda ees juba 17. maailmameistrivõistlused, kus sihid mõistagi kõige kõrgemad on. 

Suure juubeli puhul avab Kiivikas täna kell 14 Ülemiste sportlandis medalinäituse, mida on kõigil huvilistel võimalik vaatama minna. 

Eesti esikulturisti medalite kollektsioonis ei leidu vaid kulturismivõistluste autasusid. Kiivikas on tulnud neljal erineval spordialal Eesti noortemeistriks: korvpall, käsipall, jõutõstmine ja kulturism. 1993. aastal kulturismis esmakordselt võistelnud Kiivikas pole kuni tänase päevani vahele jätnud ühtegi kodumaist meistrivõistlust. Juubilaril on ette näidata ka 9 tiitlivõistluste medalit! 

Lisaks medalitele suurvõistlustelt on võidetud maailmamängude hõbe ja kuldne autasu Amateur Olympialt. Kiivikas on võistelnud kokku 153 kulturismivõistlusel, mis selle ala puhul on äärmiselt haruldane ja erakordne saavutus. 

Oma õnnesoovid edastab ka Õhtulehe toimkond ning lisame teenekast sportlasest ka väikese galerii. Palju õnne, Ott! 

Ott Kiivikas ühe päeva koos Anu Saagimiga R-Kioskis tööl. (2005) (ARNO SAAR)

Jaga artiklit

1 kommentaar

(
(4)0tt, vaid põlved kõverad.  /   10:21, 13. sept 2017
Kaks on korraga palju, proovi, nagu ikka, korraga üks süles. Selline pilt võiks korduda ka siis, kui õige juubel kätte jõuab.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis